Jdi na obsah Jdi na menu
 


Detail na Naruta Jak určitě každý ví, tak Uzumaki Naruto je hlavním hrdinou seriálu Naruto. O Narutově narození či původu se ví velmi málo. Na začátku je uvedeno, že na Listovou vesnici (Konoha) útočil Devítiocasý liščí démon Kyuubi no Youko, kterého porazil Čtvrtý Hokage tak, že démona zapečetil do zrovna narozeného Naruta použitím techniky Fuuin Jutsu: Shiki Fuujin . Při tom musel obětovat svůj život.

Naruto ve svém dětství o přítomnosti démona ve svém těle vůbec nevěděl. Naruto žil od narození sám, měl proto drsné dětství. Lidé z Listové ho právě kvůli Kyuubimu nesnáší. Čtvrtý Hokage chtěl, aby se k němu lidé chovali jako k hrdinovi, což se tedy nenaplnilo. Vesničané se mu vyhýbali a děti si ho nevšímaly.

Naštěstí se Naruta ujal jeho učitel z Ninja akademie, Chuunin Umino Iruka. I přes to, že Irukovi vlastní rodiče zahynuli ve spárech Kyuubiho, tak Iruka neobviňuje Naruta za jejich smrt. Místo toho ho Iruka přijal skoro jako svého syna. Iruka se stal prvním člověkem, který Narutovi věřil. Naruto bere Iruku jako náhradu své rodiny. Po složení Geninské zkoušky je Naruto přiřazen do týmu 7, který vede Hatake Kakashi. Do tohoto týmu patří také Narutova oblíbenkyně Haruno Sakura a jeho rival Uchiha Sasuke.

Naruto, Sakura, Sasuke Narutova osobnost je opravdu zajímavá. Je velice lehkovážný a občas nemilosrdný vtipálek. Rozhodl se, že chce, aby ho celá vesnice znala. Proto je Naruto nazýván číslo jedna nejhlasitější ninja v Listové. Naruto je velice ambiciózní (ačkoli občas arogantní), není ale moc chytrý, měl nejhorší známky v závěrečné zkoušce na Ninja akademii. Jeho pokoj je plný misek od Ramenu (nudle). Žije svým snem, že se stane největším ninjou všech dob. To prohlašuje skoro neustále a nazývá to jako „svou cestu ninji“. Nejlepší ninja v Listové je Hokage, a proto Naruto sní o tom, že tohoto titulu jednou dosáhne. Spíš je tedy přesvědčen, že ho dosáhne. Naruto také chce, aby ho všichni kolem uznávali.

Naruto je energický a sebevědomý, ninja kariérista, ale i tak má v podstatě dobrou povahu. Jeho skutečnou silou je jeho silná vůle. Naruto jedná téměř vždy podle svých pocitů, je velmi odhodlaný a má své hodnoty, kterých si váží bez ohledu na cokoliv. Vždy se snaží být šťastný a veselý tak, jak je to jen možné. Ačkoli je tvrdohlavý a vznětlivý, tak jeho odhodlanost a touha po zlepšení svých schopností velmi ovlivňuje lidi v jeho okolí. Jednou Naruto pomáhá s tréninkem vnukovi Třetího Hokageho, Konohamarovi, a naučí ho, že cesta k úspěchu vede pouze tvrdé práce.

Narutovy hlavní záliby jsou zalévání rostlin, dělání si vtípků z ostatních, kanadské žerty, jídlo a mluvení, spaní, atletika a sporty, ale ze všeho nejvíc ho baví trénovat jutsu a poutat pozornost. Má velký smysl pro humor. Jeho osobnost a charakter jsou asi největší pomůcka pro to, aby se stal Hokagem.

Naruto je chytrý vtipálek, který překoná své oponenty pomocí své extra silné vůle a občas také pomocí štěstí. Jediná výhoda k jeho jinak průměrným Taijutsu a Ninjutsu je obrovská síla démona Kyuubiho, který mu dodává velké množství červené Chakry. Ta způsobí, že se Naruto velmi rychle léčí a v bojích je pak téměř nezastavitelný. Naruto se během příběhu učí nové a čím dál skvělejší techniky. Kyuubiho obrovská síla nemá jen výhody. Na počátku není Naruto schopen dobře ovládat svou Chakru a už vůbec ne Kyuubiho. Postupně se to teprve učí. Například v dramatické bitvě proti Sasukemu Naruto využije hodně síly Kyuubiho, a proto pak začne jeho vlastní tělo slábnout až omdlí.

Seš divnej!Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhHlavně během Chuuninské zkoušky si Naruto utvoří různé názory na ostatní lidi. Začne se více kamarádit s ostatními Geniny a také se začne více zajímat o tým Maito Gaie a o Gaaru.Při této zkoušce také pozná, že talent může Nahradit tvrdá práce a snaha nikdy se nevzdávat. Po ukončení druhého kola chunninské zkoušky se Narutovým učitelem stane legendární sannin Jiraiya. Jiraiya ho nejdřív nechce trénovat, ale po Narutově Eronátlaku Smiling na to přistoupí. Když při tréninku zjistí, kdo Naruto je, rozhodne se stát jeho učitelem natrvalo.Naruto X GaaraPři tréninku ho naučí chodit po vodě a také Kuchiyose no Jutsu. Největším přínosem, pro Naruta však bylo, že mu Jiraiya ukázal jak používat Kyubiho sílu. Jiraiya a Naruto mají také velmi podobnou povahu Naruto sice v chunninské zkoušce porazí Nejiho, ale chunninem se nestane, protože Orochimaru zaútočí na Konohu a zkouška byla zrušena. Naruto porazí génia Nejiho a při útoku také po neuvěřitelné bitvě i Gaaru.Při souboji z Gaarou taky pochopí, že strach nikdy ničemu nepomůže. Narutova největší síla je, že dokáže ukázat lidem dobro v nich samích a to jak u Nejiho tak u Gaary.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhV Konoze se po konci útoku na listovou ukáže Sasukeho bratr Itachi a jeho partner Kisame, ze zločinecké organizace Akatsuki. Akatsuki chce Naruta unést, kvůli Kyubimu., ale díky Jiraiyovi se jim to nepovede a Naruto pochopí, že musí zesílit, aby přežil. Po záchraně Konohy odchází Naruto s Jiraiyou hledat 5. hokage Tsunade. Při hledání Jiraiya učí Naruta Rasengan.Vysoce náročnou techniku 4. hokage.Naruto trénuje sám a trénink mu způsobuje velké bolesti i zranění. V tuto dobu Naruto k Jiraiyovi přilne jako k vlastnímu dědovi.Naruto vs Kabuto Naruto se s Tsunade pohádá a ta mu nakope zadek. Naruto chce použít Rasengan, ale pořád ho nedokáže ovládat a Tsunade ho snadno vyřídí. Naruto se s ní vsadí o chakrový krystal, vzácný přívěšek 1. hokage, že zvládne Rasengan do týdne. Narutovi však Rasengan nejde ovládnout, ale při souboji s Kabutem ho Naruto zvládne i když málem umře. Naruto se Nakonec i s 5. hokage vrátí do Konohy.

ChalaniSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPo návratu se však stane něco nečekaného. Sasuke, který je po souboji s Itachim v nemocnici, vyzve Naruta na souboj. Sasuke i Naruto spolu tvrdě bojují a nakonec proti sobě použijí Rasengan a Chidori. Kakashi je však od sebe odhodí a oba narazí do nádrže z vodou, kde Sasuke vidí, že Narutova technika je silnější. Sasuke po této zkušenosti odchází k Orochimarovi a Naruto z ostatními ho pronásleduje. Při tomuto pronásledování se ze všech stanou přátelé na život a na smrt. Naruto jen těžce vidí jak při soubojích ostatní odpadávají a on Nakonec ostane proti sasukemu sám. Sasuke už je však posedlí svou mocí a po krátkém souboji se Naruta pokusí zabít.Naruto kyuubi rasengan Naruto však vyvolá sílu kyubiho a nastane tvrdý souboj.Sasuke nakonec Naruta donutí vyvolat sílu pláště démonií lišky, která jeho tělo vyčerpá a Naruto omdlí. Sasuke však Naruta nezabije a odchází k Orochimarovi. Naruto je odnesen Kakashim se středními zraněními do Konohy. Naruto kvůli Akatsuki i záchraně Sasuke odchází na 2,5 roku z Konohy, aby mohl trénovat s Jiraiyou.

Dospělý NarutoSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNaruto se vrací z 2,5 letého tréninku a jsou na něm vidět změny. Vyrostl, trochu změnil oblečení a taky psychicky dospěl i když ne moc. Naruto se po návratu do vesnice postupně se všemi shledává a hned ze začátku musí Tsunade ukázat své schopnosti, v souboji s Kakashim. Ještě před soubojem zjistí, že všichni jeho přátelé už jsou Chunnini a Neji dokonce Jounin. Nejvíc ho však šokuje, že Gaara je Kazekage. Naruto se však nevzteká ani nežárlí, ale upřímně to Gaarovi přeje a věří, že to taky dokáže. Při souboji s Kakashim mu pomáhá Sakura a oba se snaží ukrást Kakashimu zvoneček. Nakonec díky Narutově chytrosti ho Kakashimu ukradnou. Naruto jako tým Kakashi má novou, velmi nezajímavou misi, ale ta je změněna a přidělena je jim záchrana Kazekageho, kterého unesli Akatsuki. Tým Kakashi vyrazí do Písečné a při této cestě je Naruto hodně smutný, protože unesli jediného člověka, který zná Narutovu bolest.shut up Naruto při záchraně zjistí, že je Gaara mrtvý a ze vzteku vyvolá plášť démonií lišky, ale tentokrát s 2. ocasy. Dokonce přestane rozeznávat přátele od nepřátel, ale Kakashi dokáže potlačit jeho chakru. Chiyo, která s nimi byla na misi nakonec vymění svůj život za Gaarův, protože ji Naruto dokáže změnit a dá ji opět víru ve vesnici. Tu se opět ukazuje jak naruto dokáže měnit lidi.

team Yamato Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPo návratu do konohy je Kakashi mimo a tým 7. je doplněn dvěma novými ninji. Yamato je Kapitán a je schopný potlačit Kyubiho chakru. Další člen je A.N.B.U. Sai. Naruto a Sai spolu nevycházejí, ale nakonec se z nich stanou přátelé. Vydávají se za zvědem, který je u Orochimaru, ale místo to narazí na samotného Orochimaru. Naruto vybuchne a promění se v malého kyubiho se 4. ocasy. Naruto sejme Orochimaru, ale než ho stačí dorazit, Yamato potlačí Kyubiho chakru. Naruto no Kitsune and Orochimaru the Sannin Po sledování Orochimaru se nakonec shledají se Sasukem, který už na ně kašle a dokonce se je pokusí zabít. Orochimaru mu však v tom zabrání a tak odejdou a nechají tým Yamato tam. Naruto si uvědomí jak je oproti Sasukemu slabší a proto z Kakashim začnou trénovat, aby Sasukeho dokázal porazit.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNaruto se po namáhavém tréninku velmi rychle naučí ovládat větrnou chakru a Nakonec po neuvěřitelně tvrdém tréninku, dokáže smíchat větrnou Naruto vs. Kakuzu a rasen shuriken vs. 4 srdcachakru s Rasenganem a vytvořit jutsu třídy S nebo možná i vyšší. Z touto technikou vyřídí Kakuza, ale jen díky své chytrosti a rychlému uvažování v boji. Technika ho však zraňuje a proto ji nesmí používat. Naruto a tým Kurenai se vydávají na lov Itachiho a Sasukeho, ale nakonec se jen těsně se vrací s prázdnou. Itachi dal navíc Narutovi speciální sílu, proti Sasukemu, ale zatím se neví co.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPo návratu z lovu Naruto zjistí, že Jiraiya padl v boji a naprosto se zhroutí. Díky přátelům se však z toho dostane a odejde trénovat na horu Myoboku se svým novým učitelem Fukusaku. Zjistí se, že Naruto je na sennin techniky neuvěřitelně talentovaný a tak velmi rychle zvládne Sennin-mód.

Zajímavosti

Kitsune – liška (狐) je v japonské mytologii velmi známý znak nejen ve spojení s Liščím démonem alias Kyuubi, ale objevuje se i v moderní kultuře. Kitsune ráda dělá vtípky a po přeměně do krásné ženy se snaží svádět muže (což je nejspíš inspirace pro Oiroke no Jutsu – sexy technika). Naruto má blond vlasy, protože podle pověry, když lišky zesílí a zmoudří, tak se jejich srst změní na zlatou.

10. října, kdy má Naruto narozeniny, byl v Japonsku “Taiiku no Hi” (Den sportu a zdraví) - dovolená plná fyzické aktivity. Pak byl tento den přesunut na druhé říjnové pondělí, což jsou shodou okolností narozeniny Tenten.

Kishimoto Masashi, tvůrce série manga, v nedávném rozhovoru pro americký Shonen Jump řekl, že jeho dětství bylo jako to Narutovo v Ninja Akademii. Také se zmínil o tom, že má vymyšleno, jak sérii Naruto ukončit, ale prý je k tomu ještě velmi dlouhá cesta, máme se tedy na co těšit (bude víc dílů než má Tak jde čas? ).

Naruto přidává k mnoha větám (skoro všem) slovo „-ttebayo“ (ってばよ). Často je slyšet „Dattebayo“ (だってばよ). Tato věta nemá žádný význam a Naruto ji říká jen proto, aby nás tím štval. V anglické verzi anime říká „věřte tomu!“ (Believe it!).

Spekuluje se o tom, že Naruto je možná příbuzný Yondaime Hokageho, protože oba mají špičaté blonďaté vlasy, modré oči, krevní skupinu B, přivolávají žábu, atd. Jiraiya si také všiml, že Yondaime (Čtvrtý Hokage) a Naruto také má podobné osobnosti. Navíc v dílu 83, když se Naruto ptal Jiraiyi na to, proč si ho vybral za studenta, tak mu řekl, že je velmi podobný Čtvrtému Hokagemu. Je to celkem pravděpodobné, protože pak by to rovnou odpovědělo na otázku, proč byl Kyuubi zapečetěn zrovna do Naruta.

Hodně se také debatuje o tom, zda Naruto patří více k Sakuře nebo k Hinatě. Hinata je teď na západ od Japonska oblíbenější jako Narutova holka (v Japonsku spíš Sakura). Není tedy jasné, koho dá Kishimoto s Narutem dohromady. Smysl by mělo dát spolu dohromady s hlavní mužskou postavou a hlavní ženskou postavu, tj. Naruta a Sakuru.

Překlad jména

Příjmení „Uzumaki“ (渦巻) je slovní hříčka. Znamená to trojrozměrná spirála, něco jako vír. Listová vesnice má symbol lístku, který je nakreslen jako spirála se šipkou. Pečeť na jeho břiše je spirála, symbol na zádech jeho bundy a ramenech je spirála a jeden z jeho útoků, Rasengan, znamená „točící se koule“. „Uzumaki“ může také znamenat vír. „Naruto“ může znamenat vír nebo bouři a je to také jméno pro nakrájenou tyčku Kamaboko s růžovým vírovým vzorem uprostřed, která se používá jako zálivka pro Ramen (Narutovo oblíbené jídlo). Japonci někdy používají tento výraz jako označení zavináče (@).

Tajuu Kage Bunshin no Jutsu(multi stínový klon)
Kage Bunshin no Jutsu(stínový klon)
Rasengan
Futon:Rasenshuriken
Chou Chakra Rasengan
Chou Odama Rasengan
Odama Rasengan
Kuchiyose no Jutsu(přivolání-Žáby)
Oiroke no Jutsu(sexy technika)
Haremu no Jutsu(technika harém)
Sennen Goroshi(1000 let bolesti)
Bunshin no Jutsu(Technika Klonování)
Kawarimi no Jutsu(náhrada, přemístění)
Henge no Jutsu(přeměna)
Kakuremino no Jutsu(kabát neviditelnosti)
Bunshin Kaiten Kakatou Otoshi(Armáda rotujících klonů: Útočná formace)
Bunshin Taiatari(výbuch klonu)
Rasen Rendan(dvojitý rasengan)
Shihouhappou Shuriken (všesměrový shuriken
Uzumaki Naruto Rendan (Uzumaki Naruto kombo)
Uzumaki Naruto Nisen Rendan (Uzumaki Naruto kombo, 2000 úderů)
Konbi Henge (kombinovaná přeměna – s Gamabuntou)

 

Sakura Na začátku seriálu je Sakura Genin v Listové vesnici. Haruno Sakura, Uzumaki Naruto a Uchiha Sasuke tvoří tým 7, který vede Jounin Hatake Kakashi. Později ji pak trénuje Tsunade. Její nejlepší schopnosti jsou inteligence a dokonalá schopnost ovládat Chakru. Například byla na první pokus schopna lézt pomocí Chakry po stromech, zatímco Sasukemu a Narutovi to trvalo celý den tréninku. Na začátku byly Sakuřiny schopnosti značně horší než ostatních Geninů. Používala jen základní techniky, z nichž asi nejlepší je Kai (zrušení iluze). Pod vedením Tsunade bude pak mnohem silnější.

Uvnitř Sakury žije její druhé "já" - vnitřní Sakura, která se zdá být ještě víc hrubá než Kyuubi (devítiocasý démon) uvnitř Naruta. Vnitřní Sakura je velmi průbojná a v seriálu se větsinou objevuje jako vtipná vložka, protože Sakura je typicky milá. Vnitřní Sakura používá hlášku しゃーんなろー (Shaannarou - Šán-naró), což nic neznamená, ale překládá se jako Hell Yeah (Sakra jó!) v Angličtině nebo Kua v českých titulkách k Narutovi. Díky tomuto svému druhému "já" má Sakura dvě mysli, což se jí velmi hodilo, když v kvalifikaci do hlavních bojů Chuunincké zkoušky na ni Yamanaka Ino použila Shintenshin no Jutsu (technika přesunu mysli).

V dětství a ze začátku na akademii si ze Sakury dělali srandu kvůli jejímu velkému čelu. To skončilo, když se s ní velmi oblíbená Yamanaka Ino začala kamarádit a dala jí stuhu. Sakura mělo Ino jako svůj vzor a obdivovala její vzhled a schopnosti, ale měla kvůli tomu pocity podřazenosti a méněcennosti. Jejich přáteltví trvalo do té doby, než zjistily, že obě chtějí sbalit Uchihu Sasukeho. Uchiha Sasuke byl v celé akademii u holek nejoblíbenější. Sakura si myslela, že se Ino nikdy nevyrovná, to chtěla ale změnit, a tak ji vrátila stuhu a prohlásila, že od teď jsou rivalky.

Narozdíl od většiny ostatních postav z Naruta nemá Sakura ve svém dětství žádný špatný zážitek. Když jsou Sakura, Naruto a Sasuke přiřazeni do týmu 7, tak se Sakura zaměří pouze na Sasukeho a Naruta nemůže vystát, i když vlastně neví zhola nic o jejich povahách. Krátce po vytvoření týmu 7 Sakura řekne Sasukemu, že si myslí, že Naruto musí být šťastný, když nemá rodiče, kteří by ho komandovali. Naruto při tomto rozhovoru nebyl, a proto nemohl oponovat. Sasuke má vlastní zkušenosti s tím, jaké to je být sám, a tak ji dost vynadá.

Sakuřina oblíbená jídla jsou Anko knedlíky se sirupem a Umeboshi. Nemá ráda cokoliv kořeněného. Její koníčky jsou kvízy a hry na paměť. Nejoblíbenější hláška je 勇気 - Yuuki (Júki) - Odvaha, ačkoliv to v první knize faktů bylo 一生愛の人生よ! - Issen ai no jinsei yo! (Issen ai no džinsei jo!) - Celý život plný lásky. Sakura má talent na šití.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhSpekuluje se, že Naruto, Sasuke a Sakura budou příští legendární Sanninové, protože Naruta trénuje Jiraiya, Sakuru Tsunade a Sasuke je pod vlivem Orochimaru.

Při interview s Kishimotem Masashim, který mangu Naruto vytvořil, vyšlo najevo, že Sakura a Rock Lee měli představovat lidské slabiny (alespoň tedy ze začátku).

Sakura se narodila 28. března a na začátku seriálu jí bylo 12. Má zelené oči a růžové vlasy. Měří 148,5 cm a váží 35,4 kg. Jak již bylo řečeno, je Geninem v Listové vesnici (Konoha). Později povýší.

Překlad jména

Slovo Haruno znamená "jarní pole" a Sakura znamená květ třešně, třešeň je národní rostlina v Japonsku. Sakura je jedno z nejběžnějších jmen v anime.

Techniky

Oukashou (Střetnutí třešňového květu)
Saikan Chuushutsu no Jutsu (Technika jemného vyjmutí choroby)
Sakura Fubuki no Jutsu (Technika bouře třešňových květů)
Shousen no Jutsu (Technika mystické dlaně)

 

 

Sasuke cool! x) Uchiha Sasuke je Genin ze Skryté Listové Vesnice, pochází z kdysi silného klanu Uchiha, jednoho z nejvýznamějších klanů v Listové. Tento klan je známý pro svou speciální dědičnou schopnost (kekkei genkai), která se jmenuje Sharingan. Dále členové klanu dovedou používat různé techniky ohně. Sasuke patří do týmu 7, který vede Hatake Kakashi. V týmu je společně s Sakurou a Narutem. Sasuke je velmi oblíbený mezi holkami, ale jejich city neopětuje, je totiž samotářský a moc toho nenamluví. Je velmi nadaný, arogantní a lehce se rozčílí. Smyslem jeho života je získat dostatečnou sílu na to, aby zabil "jistou" osobu. Jak se dozvíme dál, tak Sasuke měl opravu drsné mládí, i když jeho současný život není také nerůžovější.

sasuke Sasuke je jeden z dvou (dosud) známých členů klanu, kteří přežili (druhým je Uchiha Itachi). Sasuke je druhým synem šéfa klanu Uchiha a vyrostl ve stínu svého staršího bratra Itachiho. Itachi, který byl považován za super génia, zvládal Sharingan už v osmi, Chuuninskou zkoušku udělal v 10 a stal se ANBU kapitán ve 13. Proto se jeho o otec zajímal hlavně o něj a ne o Sasukeho. To Sasukeho hodně trápilo a někdy přímo způsobovalo psychická traumata. Itachiho chování se ale začalo měnit a začal se oddalovat od svého klanu. V této době se proto otec věnoval hlavně Sasukemu a naučil ho nové techniky, jako například Katon: Goukakyuu no Jutsu (živel ohně: technika velkého fireballu). Sasuke se tuto techniku naučil ve věku osmi let, čímž svého otce velmi překvapil, protože umění techniky Katon je v klanu Uchiha známkou dospělosti. Sasuke proto může pyšně nosit znak klanu na svých zádech.Mangekyou Sharingan - Sasuke

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhJednoho dne, kdy šel Sasuke z tréninku házení shurikenem, tak našel celý jeho klan vyvražděný. Zjistil, že to celé udělal jeho bratr Itachi, který si chtěl ověřit svoje "schopnosti". Doma ho Itachi ještě podrobil psychologickému mučení pomocí techniky Mangekyou Sharingan (kaleidoskopický Sharingan). Itachi Sasukemu řekne jednu z nejznámějších hlášek ze seriálu, kterou ještě posílí jeho nenávist:

“Orokanaru Otóto yo... kono ore wo korošitakuba, urame! nikume! sošite minikuku ikinobiru ga ii... nigete... nigete... sei ni šigamecuku ga ii. sošite icuka ore to onadži me wo motte, ore no mae ni koi!”
“Pošetilý maličký bratře, jestli si přeješ mě zabít, tak mě nenáviď, zhnus si mě a přežij nehezkým způsobem. Pak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď.”

Sasuke Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhSasuke si vezme tato slova k srdci a přísahá absolutní pomstu svému bratovi. Jako cíle svého života si stanoví zabití Itachiho a vzkříšení padlého klanu Uchiha (druhý cíl je ale později odsunut mimo Sasukeho zájem).

Sasukeho Chidori Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNa akademii Sasuke vyniká v každém poli studia, je číslo jedna nejhezčí ninja akademie, a také celkově je číslem jedna. Sasuke dokončí akademii ve stejném věku jako Naruto a Sakura, i když jsou jeho schopnosti mnohem vyšší. Toto zpoždění způsobil hlavně incident zmasakrování jeho klanu. Hezký, extrémně nadaný a ještě ze vznešeného klanu, Sasuke je mezi dívkami nejoblíbenější ninja z celé akademie, dokonce se líbí i Temari z Písečné vesnice. Jak již bylo zmíněno, tak se nikde nevyskytl ani náznak toho, že by měl nějaký osobní vztah s některou ze svých obdivovatelek. Největší zájemkyně o Sasukeho jsou Sakura a Yamanaka Ino. Sasukeho největší soupeř je jeho týmový kolega Naruto, se kterým závodí v tréninzích technik.

Zajímavosti

Zdá se, že Sasuke je levák. V manze i v anime preferuje hmaty pro levou ruku. Například když používá Chidori, tak pouze v levé ruce, zatímco Kakashi, který ho tuto techniku naučil, používá pravou ruku. Avšak Sasuke má pouzdro na zbraň na své pravé noze a při psaní písemky v první části Chuuninské zkoušky používá pravou ruku. Další zajímavostí je, že na rozdíl od Kabuta nebo ostatních poddaných, Sasuke nikdy Orochimaru neoslovuje Sensei (mistře). Podle oficiálního databooku jsou Sasukeho oblíbená jídla rajčata a rýžové kuličky. Jeho nejméně oblíbené jídlo je natto (kvašené fazole a soja). Také nemá rád bonbóny. Jeho oblíbená fráze je “chikara” (síla, moc). Jeho záliby jsou trénink a procházky.

Význam jména

Sasuke je pojmenován po legendárním ninjovi jménem Sarutobi Sasuke. Uchiha je jiný způsob, jak vyslovit Uchiwa, což je papírový vějíř (který má klan ve znaku). Ve starém Japonsku byly tyto vějíře používány jako dary pro císařovy ochránce k ochraně proti šípy. Důležitější využití měly ale pro rozdmýchávání ohně, proto také klan Uchiha ovládá oheň. Sasuke psáno jako 佐助 může znamenat pomocník nebo ochránce.

Techniky

Amaterasu (Bohyně slunce)
Ayatsuito no Jutsu (Technika navíjeného drátu)
Boj s Kusanagi
Habataku Chidori (Třepotání tisíce ptáků)
Hayabusa Otoshi (Sokolí pád)
Chidori (Tisíc ptáků)
Chidori Eisou (Ostré kopí tisíce ptáků)
Chidori Nagashi (Současnost tisíce ptáků)
Chidori Senbon (Jehly tisíce ptáků)
Jagei Jubaku (Zastavení hady)
Kage Shuriken no Jutsu (Technika stínového shurikenu)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Technika velké ohnivé koule)
Katon: Gouryuuka no Jutsu (Oheň: Technika velkého dračího ohně)
Katon: Housenka no Jutsu (Oheň: Technika bájného ohnivého fénixe)
Katon: Ryuuka no Jutsu (Oheň: Technika dračího ohně)
Kirin (Kirin)
Konoha Kage Buyou (Stínový Listový tanec)
Kuchiyose: Raikou Kenka (Přivolání: Vytvoření lehkého meče)
Kuchiyose: Shuriken (Přivolání: Shuriken)
Kuchiyose no Jutsu (Přivolání/Manda)
Kusanagi no Tsurugi: Chidorigatana (Meč Kusanagi: Katana tisíce ptáků)
Magen: Kasegui no Jutsu (Démonická iluze: Spoutání kůly)
Magen: Kyouten Chiten (Démonická iluze: Prohození nebe a země)
Mangekyou Sharingan (Kaleidoskopické kopírovací oko)
Nawanuke no Jutsu (Dovednost útěku)
Senei Jashu (Skryté stínové hadí ruce)
Sharingan (Kopírovací oko)
Sharingan Soufuusha no Jutsu (Sharingan větrný mlýn)
Shishi Rendan (Lví kombo)
Shunshin no Jutsu (Technika kmitajícího těla)
Soushuriken no Jutsu (Technika manipulace shurikenem)
Ten no Juin (Prokletá pečeť nebe)

 

 

SaiSai (サイ, Sai) je mladý tajemný ninja, který se stane jedním z Narutových týmových partnerů poté, co se Naruto vrátí po dlouhé době do Listové a také nahradí Sasukeho, který opustil Listovou. "Sai" vlastně není jeho skutečné jméno, protože toto jméno mu dal vůdce ANBU Root Danzou. Není ani jisté, jestli Sai zná vůbec své skutečné jméno. Sai je známý tím, že má velmi bledou kůži a někdy nevědomky uráží ostatní. Občas má problémy vajádřit své emoce a umí přivést své obrazy k životu. Sai je nadaný umělec, ale jeho nedostatek citů mu zabranoval, aby někdy pojmenoval svoje obrazy, kterých nakreslil přes tisíce.

saiStejně jako většina členů uzavřené skupiny ANBU Root je Sai sirotek, který byl přijat a převychován podle Rootu. Byl vychován bez citů a stal se z něj školený stroj na zabíjení. Brzy však ve svém životě potkal jiného člena Rootu, který byl skoro ve stejném věku jako Sai a začal ho považovat za svého bratra. Sai je také nadaným malířem a má obrázkovou knihu ve které je v jedné polovině jeho příběh a ve druhé polovině příběh jeho bratra, jak porážejí své nepřátelé a postupují dále. V následujích letech zemřel Saiův bratr na neznámou nemoc a Sai zase začal ztrácet emoce. Během tohoto období byl vysílán na mise s velkým hodnocením. Mezi tyto mise patřilo i likvidování ninjů z jiných zemí, kteří představovali problém pro Listovou. Danzou byl velmi ohromený Saiovými schopnostmi a poznamenal, že Sai je nejsilnější člověk ve svém věku.

Za odstranění jeho emocí mohl Root, který mu všechny jeho emoce potlačoval a tím ho donutil dělat mise nebezpečné, nepříjemné nebo neetické. Mise plnil vždy loajálně. Měl také potíže pochopit osobní pouta, protože byl zmatený například z toho, proč chce Naruto zajít tak daleko kvůli Sasukemu i když mu nikdo nepřikázal, aby tak učinil.

Saiovo Choujuu GigaSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNakonec dostal Sai od Danzoua rozkaz, Sai se přidal do týmu s Narutem. Danzou pověřil Saie tajnou misí, spojit se s Orochimaru a hladce převzít kontrolu nad Listovou. Narutův tým měl však jiný úkol, vydat se do Travnaté Země, aby se setkali se Sasoriho špiónem, který je v Orochimarově skupině. Ještě než odešli na misi, tak Sai testoval Naruta pomocí své techniky Choujuu Giga. Tato technika dovoluje Saiovi vytvářet z inkoustu napodobeniny tvorů.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNaruto se dostal do konfliktu se Saiem, který si dělal srandu z něho a jeho penisu. Tato narážka byl vtip, který si často říkal se svým bratrem. Sai pak utekl a později oficiálně vstoupil do Týmu Kakashi. Sai se setkal se Sakurou a Narutem a oni věděli, že ted jsou oficiálně týmoví partneři. Řekl, že útok na Naruta byla jen zkouška a Naruto nebyl něják ohromný v boji. Sai pak využil příležitosti a vyjádřil se, že se mu líbí to, jaká je Sakura mrcha. Sakura se na něj naštvala a Naruto taky, tak začaly špatné pocity mezi těmi třemi.

saiSpoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhV novém Týmu Kakashi pod vedením člena ANBU Yamata, směřují do Travnaté Země. Na této cestě měl Naruto na Saie vztek, protože měl pocit, že Sai je jen ubožák, který nahradil Sasukeho. Když mu to Naruto sdělil, tak Sai řekl, že je vše v pořádku, protože ve skutečnosti se mu nepodařilo najít negativní pocity proti Narutovi. Dále dodal, že nechce být srovnáván s tím zrádcem Sasukem. Naruto byl z toho vzteklý, ale Sakura ho uklidnila. Zatím se Sai pousmál a začal vysvětlovat své pocity, ale náhle byl Sai udeřen Sakurou, která řekla, že by neměl říkat nic špatného o lidech, které nezná. Sai je překvapen, že ho dostala tak snadno, protože použila svůj falešný úsměv. Pak se zas pousmál a řekl, že i falešný úsměv může pomoci dostat se z těžkých situací. Yamato potom vyhrožoval týmu vězením, aby je přiměl ke spolupráci. Nechali se však v klidu a rozhodli se k odpočinku v nedalekých horkých pramenech.

team Yamato Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPozději, když Orochimaru a Naruto skončili svojí bitvu, tak se Sai spojil s Orochimaru a předal mu stránky s identitou ANBU v Listové, jako důkaz spojenectví. Vrátil se s Orochimaru do jeho úkrytu a tam pomocí svitku přivolal knihu ve které jsou další rozkazy. Danzouovým plánem bylo, aby se Sai stal špiónem a zabil Sasukeho, který se měl stát Orochimarovým novým tělem a tak by zmařil Orochimarovo převtělení. Tým Kakashi pak najde Saie a požaduje po něm vysvětlení toho, co se plánovalo. Naruto pak vysvětlí, že se nikdy nevzdá Sasukeho a vrátí ho zpět. Sai je překvapen Narutovým prohlášením a trochu v něm vidí svého bratra. Rozhodne se tedy pomáhat, než aby zabil Sasukeho. Začal prohlédavat Orochimarův úkryt a našel Sasukeho jako první. Sai řekl Sasukemu, že ho přišel zachránit, ale to Sasukeho nezajímalo a nakonec uprchl s Orochimaru. Saiovi se tímto pokusem podařilo získat důvěru týmu a stal se pro Naruta a Sakuru přítelem.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhSai pokračuje dále v misích s Týmem Kakashi a začne projevovat emoce, velmí tím rozhněvá Danzoua. Sai se také setká s Narutem a poznává Narutovi přátele. Během takového setkání se Sai setká i s Ino. Podle jednání se Sakurou, si Sai myslí, že když řekne ženě opak, tak to bude fungovat. Nazve tedy Ino kráskou, které se z toho udělá ruměnec, ale zároven tím naštve Sakuru, které řekl, že je obluda. O několik dní později, když Tým Asuma ztratí svého vůdce Sarutobi Asumu, tak je Tým Kakashi vyslán na pomoc proti dvěma členům Akatsuki, kteří jsou odpovědní za Asumovu smrt. Sai a Sakura odejdou s Pakkunem na pomoc Shikamaru. Když dorazí, tak vidí, že se Shikamaru již postaral o Hidana, což způsobuje Saiovi přehodnocení o Shikamarových schopnostech. O něco později je Sai součástí týmu, který pomáhá sledovat stopu Sasukeho, který je na honu svého bratra Itachiho.

Překlad a význam jména

Sai znamená v japonské kanji spousty různých věcí jako: "extrém, génius, setba, půjčka, nosorožec, společník, syn, pupek, třesk a pěkný". Sai je také druh zbraně. Zbran je dlouhá dýka, která má na každé straně ostrou jehlici, často jí můžete vidět v různých bojových filmech.

Zajímavosti

Saiova hodnost je Chuunin, ale je také členem ANBU Root. Narodil se 25. listopadu a je mu 17 let. Měří 172,1 cm a váží 53,3 kg. Jeho ninja registrační číslo je 012420. Jeho krevní skupina je A. Na Ninja akademii odmaturoval již v 9 letech a Chuuninem se stal v 10 letech. O jeho rodině není nic známo, ale jeho nevlastní bratr se jmenoval Shin.

Techniky

Choujuu Giga - Kresba velkých zvířat
Shunshin no Jutsu - Technika problesknutí
Sumi Bunshin no Jutsu - Technika inkoustového klonu
Sumi Gasumi no Jutsu - Technika inkoustového problesknutí

 

Kawaii KakashiHatake Kakashi je Jounin dohlížející na Tým 7, ve kterém je Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke a Haruno Sakura. Přestože se zdá jako nezajímavý, tak je vysoce kvalifikovaný ninja, který má schopnost používat více než tisíce Jutsu. Často chodí pozdě na setkání a svoje levé oko skrývá pod ochrannou čelenkou.

Je velmi populární a zpočátku působí jako nejvíce kvalitní ninja v příběhu. V nebezpečných situacích dobře využívá mozek a Jutsu s dalšími vlastními znalostmi. Vzhledem k tomu, že jeho Sharingan není jeho vlastní, tak je často posílán do nemocnice, aby se vzpamatoval z jeho používání.
Obdržení Sharinganu znamenalo přelom v jeho životě. Slova a činy jeho týmového společníka Obita mu dovolila, aby přijmul sebevraždu svého otce a dozvěděl se, co to znamená chránit své přátelé.

Kakashi je jedním z řady populárních postav a je snadné vědět proč. Se svým líným mluvením, koukáním jedním okem, uvolněným hlasem a minimalistickým přístupem, Kakashi se někdy zdá jako komická postava, ale i tak na sebe přitahuje pozornost. Nicméně, svého soupeře bere většinou vážně a když hrozí nebezpečí, tak se silně zaměří na boj.

Spousta lidí zná Kakashiho, jak uvnitř vesnice, tak i mimo ní. I přes svou pověst má Kakashi skutečně málo přátel, ale spousty nepřátel. Nejbližším přítelem je Maito Gai, jiný Jounin. On a Gai tvoří skvělé komediální duo. Kakashi občas Gaie naštve, Gai mluví a když se otočí na Kakashiho, tak ten řekne: "Říkal jsi něco?". Gai popisuje Kakashiho jako coolového a skvělého, ale často je on sám provokatérem jejich soupeření, což často dělá situaci komplikovanější a neobyklou, než je nutné.

Hatake SakumoKakashi je synem Hatakeho Sakuma, ninji s extrémními dovednostmi, který si získal přezdívku Bílý tesák z Listové. Bylo to bud díky jeho ostře špičatým bílým vlasům nebo rodinné dýce, která vyřazovala bílou Chakru, když ji používal někdo z členů rodiny Hatake. Kakashi sám později dýku vlastnil. Sakumova reputace byla srovnatelná s Sanniny, ale jeho přístup byl jeho zkázou. Sakumo přerušil misi, která byla pro jeho vesnici důležitá a on radši zachránil své druhy. Sakumo se s ostudou nevyrovnal a spáchal sebevraždu. Kakashi pak vyrůstal s velmi chladným pocitem, že provádění misí má být prioritou číslo 1.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKakashiho starý tým=)Kakashi toho spoustu prožil. Byl studentem člověka, který se stal Čtvrtým Hokagem a Kakashi převzal roli člověka, který velel svému týmu. Kakashiho pověst se značně zvýšila díky neočekávané výhodě, která se mu stala v jeho první misi jako Jounina. Během války, Kakashiho misí bylo zničit most, který podporoval nepřátelské ninji z Kamenné. Při setkání s nimi byla zdravotnická kunoichi Rin unesena a vyslýchána. Kakashi, který její únos viděl jako překážku se jí rozhodl opustit. Nicméně jeho další týmový partner Uchiha Obito odmítl jeho rozhodnutí.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh"Ve světě ninjů jsou ti, co porušují pravidla, považováni za odpad" a tímto motem se Kakashi řídil. "Ale ti, co opustí své přátele, jsou horší než odpad!", dodal Obito. Obito se vydal na vlastní záchranou misi Rin, ale Kakashi ho následoval a zachránil ho z přepadení, které stálo Kakashiho jeho levé oko. Obito cítil pochybnosti o Kakashim, protože se rozhodl mu pomoci a tak poprvé probudil Sharingan v obou očích. Jeho oči tak byly schopny nalézt nepřítele, který byl zamaskovaný.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhDohnali Rin, ale byli přepadeni jiným nepřítelem, který se pokusil všechny tři zabít padajícími kusy skály. Kakashi byl málem zasažen a tak ho Obito záchranil a obětoval se místo něj. Obito měl rozdrcenou celou pravou stranu těla a věděl, že jeho smrt je bezprostřední a učinil rozhodnutí, Rin odstranila jeho levé oko a implantovala ho Kakashimu. Kakashi ho přijal a pomstil se na ninjích z Kamenné. V boji zlomil Kakashi otcovu dýku. Kakashi pak použil zdokonalenější techniku a vytvořil tak Chidori.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNinjové z Kamenné byli poraženi, ale brzy dorazily posily. Naštěstí Kakashi měl kunai, který byl upravený tak, aby upozornil svého senseie, pokud by byl ohrožen. Poté, když bylo po všem, Rin zírala do dálky a přemýšlela o údalostech dne. Vzhledem k tomu, že Obito zemřel, Kakashi na sebe vzal několik jeho osobnostních rysů. Začal být uvolněný a také jako Obito chodil pozdě a vymýšlel si výmluvy. Popravdě, ale každý den navštěvoval Obitův hrob. Také si uvědomil, že mise nemusí být vždy prioritou číslo 1.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKakashiho zvěřinecV několika příštích letech si Kakashi získal svou vlastní přezdívku - Kopírovací ninja Kakashi, což bylo kvůli tomu, že pomocí Sharinganu zkopíroval nebo upravil techniky, které spatřil. Také se připojil k ANBU, maskovaného komanda elitních ninjů, kteří slouží přímo pro Hokageho. Kakashi dále zlepšoval svoje schopnosti v ANBU a získal respekt mnoha členů ANBU včetně Yamata a Uzuki Yuugao. Také si během tohoto období vytvořil věčné soupeření s Gaiem a zřejmě také podepsal krví svou smlouvu s jeho ninja-psy.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhJeho další vystoupení bylo, když mu Třetí Hokage dal na starost Tým 7. Jeho první dojem z nich nebyl dobrý, zvláště, když se Naruto rozhodl dát nad dveře houbu na tabuli, která na Kakashiho spadla. Tým 7 byl první Geninský tým, který prošel u Kakashiho testu. Žádný z bývalých Geninů test neudělal. Z tohoto důvodu zůstal Tým 7 pod jeho velením a nevrátil se zpět do akademie. Kakashi si vytvořil dobrý vztah se svým týmem, dohlížel na ukřičeného Naruta, povzbudivou Sakuru a na Sasukeho dohlížel trochu jako na syna, ačkoliv někdy musel Sasukeho trochu zkrotit. Kakashi v týmu uznával týmovou práci a odhodlání splnit mise.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKakashiZabuzaJejich první velká mise byla v Zemi Vln, kde doprovázeli architekta Tazunu. Tazunovým cílem bylo postavit most, který by zlepšil hospodářství pro celou zemi a nemuseli by platit vysoké ceny lodnímu magnátovi Gatovi, který v zemi vytvořil monopol vývozu a dovozu. Gatou si najal několik ztracených žoldáckých ninjů, včetně Démoních bratrů, jejich nadřízeného Momochiho Zabuzu a jeho mladého studenta Haku. Kakashi porazil Démoní bratry snadno a později se poprvé utkal se Zabuzou. Kakashi odhalil svůj Sharingan a bezradného Zabuzu porazil. Haku však zachránil Zabuzu, když dělal, že ho zabil a odnesl jeho tělo.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKakashi se zhroutil z používání Sharinganu. Sharingan totiž nebyl vhodný pro jeho tělo a ubýval mu jeho Chakru. Navzdory tomu, že se stále ještě nepostavil na nohy, tak učil Naruta, Sasukeho a Sakuru kontrolovat jejich Chakru, protože měl podezření, že Zabuza žije. Byl také příjemně překvapen, když Sakura zvládla trénink nejlépe. O několik dní později se jeho obavy potvrdily, protože se Zabuza vrátil s Haku a napadli dělníky na mostu. Kakashi opět použil v boji svůj Sharingan, ale Zabuza mu zhoršil viditelnost mlhou a Kakashi nemohl se Zabuzou přijít do kontaktu.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh[acidfree:8317 size=200 align=right]Naruto a Sasuke byli v pasti, kterou vytvořil Haku, dokud Naruto díky vzteku past nezničil. Kakashi měl obavy z Kyuubiho Chakry v okolí. Rozhodl se tedy boj rychle skončit a chytil Zabuzu pomocí svých ninja-psů. Použil svou techniku Raikiri, ale místo zabití Zabuzy zabil Haku, který se obětoval jako lidský štít a Kakashiho ruka pronikla do jeho hrudi.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPozději přišel Gatou a rozhodl se, že věci vyřídí sám, když Zabuza ani nemohl, protože mu Kakashi poranil ruce. Po projevení citů, Zabuza se obrátil proti svému zaměstnavateli a zabil ho před jeho vlastními žoldáky. Kakashi a Naruto pak pomohli žoldáky zahnat díky velkému počtu klonů, před návratem domů.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKakashi_3Brzy poté, Kakashi přihlásil Tým 7 na Chuuninskou zkoušku, což zděsilo Iruku. Kakashi se pak objevil, když měl Sasuke boj a poté mu zapečetil Prokletou pečet, ale objevil se Orochimaru. Kakashi mu hrozil s Raikiri, ale uvědomil si, že boj s Orochimaru by byla sebevražda. Nicméně, Kakashi nebyl spokojen se Sasukeho ochranou a šel ho zkontrolovat, přišel právě včas, když se Kabuto pokoušel o atentát na Sasukeho. Kakashi s Kabutem krátce bojoval, ale neměl čas ho zajmout. Kakashi pak na Sasukeho dohlížel pro jeho bezpečnost a osobně ho trénoval a učil Chidori. Sasuke se ho naučil rychle používat.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKakashi a Sasuke se pak objevili ve finále Chuuninské zkoušky, ale pozdě. Během boje s Gaarou, Sasuke použil Chidori a stal se prvním člověkem, který způsobil Gaarovi krvácení. Nicméně, nestabilita Gaary způsobila předčasnou invazi do Listové a stadión, ve kterém se boje pořádaly, byl uspán. Kakashi, Gai a několik dalších odrazili uspávací techniku a zaútočili na nepřátelské síly, zatímco malý Geninský tým sledoval Sasukeho, který sledoval Gaaru.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhgai3Válka si vzala svou daň na Listové, ale pak nastala další hrozná věc. Kakashi byl svědkem útoku na Asumu a Kurenai, rychle však útoky zablokoval. Útočníky byli Kisame a Itachi. Kakashi se pokusil bojovat s Itachim, který ho však přesahoval ve zkušenostech a užíváním Sharinganu. Kakashi byl mučen Itachiho technikou Tsukuyomi tři dny, trpěl bolestí i když to nebylo skutečné, protože ho Itachi probodával mečem znova a znova. Naštěstí pro něj, jeho přítel a rival Gai se obrátil na ANBU a mezitím šel sám na pomoc a když bylo po všem, tak byl Kakashi ještě dlouho mučením traumatizovaný.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhIronické bylo to, že Sasuke utrpěl podobné mučení od Itachiho a rozhodl se pak bojovat s Narutem. Kakashi jejich boj zastavil, když zjistil, že proti sobě chtěli použít Rasengan a Chidori s vážnými úmysly. Kakashi obvinil Jiraiyu, že naučil Naruta Rasengan, ale Jiraiya zase obvinil Kakashiho z toho, že naučil Sasukeho Chidori. Když Sasuke začal vykazovat známky neukáznění, včetně výhružek, že zabije Kakashimu blízké osoby, aby věděl jak se cítí, tak Kakashi odhalil, že všichni jeho blízcí jsou už mrtví. Navzdory tomu, Sasuke opustil vesnici. Kakashi neuposlechl Tsunade, která mu určila další misi a rozhodl se vyslat své ninja-psy na vyhledání Sasukeho. Avšak v době, kdy Kakashi dorazil, tak našel Naruta v bezvědomí, který byl bez Sasukeho. Vzít Naruta zpět do Listové bylo všechno, co mohl udělat.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhZhruba po 2,5 letech tréninku, Naruto se vrací domů a po boku Sakury se setkává s Kakashim. Kakashi od něj dostává poslední díl z jeho oblíbených románů pro dospělé, pak si dává cvičný souboj s Narutem a Sakurou. Naruto Kakashiho dostane tím, že začne vykřikovat spoilery z románu, to na Kakashiho zapůsobí a Sakura a Naruto získají zvonky. Pak přijde zprává z Písečné, že tam udeřili Akatsuki.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNa Kakashiho čeká překvapení, když je napaden starou důchodkyní Chiyo. Spletla si Kakashiho se Sakumem, který před několika lety zabil jejího syna. Chiyo se mu omluvila, protože si ho spletla s jeho otcem, kvůli velké podobnosti. Tým Kakashi a Chiyo se pak vydali na stopu Gaary. Na cestě do sousední Říční Země, ale narazili na člena Akatsuki, nebyl to nikdo jiný než Itachi. Kakashi se s Itachim utkal, ale všiml si na Itachim něčeho divného.
Naruto zasadil Itachimu finální útok. Nicméně, jak Itachi umíral, jeho tvar se změnil a mrtvola byl ve skutečnosti Yuura, agent Sasoriho a bývalý ninja z Písečné. Yuura byl totiž přeměněn Peinem a ovládán Itachim, Yuura vlastnil Itachiho vzpomínky, myšlenky a osobnost.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKakashi-mangekyou sharinganTým 7 se dostane do základny Akatsuki. Nicméně, když vejdou, tak se setkají s Gaarovými únosci, Deidarou a Sasorim. Deidara sedí na mrtvém Gaarovi, ale odlétá s Gaarou, když ho Naruto chce dostat. V tomto okamžiku, Sakura a Chiyo zůstávají na základně a bojují se Sasorim, zatímco Naruto a Kakashi pronásledujé Deidaru, který letí pryč na velkém jílovém ptákovi. Nakonec, Naruto a Kakashi se dostanou blízko k Deidarovi, ale Kakashi řekne Narutovi, at se drží zpátky. Kakashi odhalí svůj trumf, otevře levé oko a je vidět, že má svůj vlastní Mangekyou Sharingan.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKolem Deidary se začne pomalu stahovat prostor a díra do jiné dimenze mu utrhne pravou ruku. O chvilku později se Kakashiho Sharingan vrátí do normálu, což dá Narutovi dost času na to, aby vytvořil klony, získal Gaaru a zaútočil na Deidaru, kterého mlátí, až má klouby na rukou od krve. Nakonec, Naruto přeteče vztekem a Kyuubiho Chakra začne unikat z jeho těla a formovat druhý ocas. Kakashi si vzpomene na varování od Jiraiyi, který dá Kakashimu pečet, kdyby se Kyuubiho Chakra příliš uvolnila.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhChudak Kakashi xDMezitím, Deidara vše pozoruje, ale je nalezen Nejiho Byakuganem. Deidarovi se podaří sníst kus jílu a chystá se použít sebevražedný útok, aby se zbavil Týmu Kakashi a Týmu Gai. Když Deidara vybuchne, tak Kakashi použije Mangekyou Sharingan a pošle výbuch do jiné dimenze. Když se ninjové z Listové vrací domů, tak je Kakashi poněkud trapně odnesen, protože na zádech ho odnese Gai. Mangekyou Sharingan si vybere na Kakashim velké vyčerpání, Kakashi je hospitalizován a dočasně nahrazen jiným ninjou, který se stane vůdcem Týmu Kakashi. Podle Tsunadina rozhodnutí je jím člen ANBU s krycím jménem Yamato, který s Týmem Kakashi vyráží na misi, aby se setkali se Sasoriho agentem.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPo jejich návratu, Kakashi je informován o údalostech z mise, včetně zvýšení dovedností, které Sasuke ukázal. Po uvítání Sasukeho náhrady, Saie, Kakashi oznámí, že když ležel v nemocnici, tak přemýšlel o některých věcech. Jeho závěrem je, že Naruto musí podstoupit trénink, který zvládne on jediný a dosáhne tak Sasukeho úrovně a také možná překoná Kakashiho samotného.

Překlad a význam jména

Hatake znamená "suché, obdělané pole" a Kakashi znamená "strašák na poli".

Kakashiho Sharingan

Zajímavosti

Kakashiho hodnost je Jounin a býval také kapitánem v ANBU. Narodil se 15. září a je mu 30 let. Jeho krevní skupina je 0. Měří 181 cm a váží 67, 5 kg. Jeho ninja registrační číslo je 009720. Na akademii odmaturoval v 5 letech, Chuuninem se stal v 6 letech a Jouninem v 13 letech. Spnil 197 D-misí, 190 C-misí, 414 B-misí, 298 A-misí a 42 S-misí.

Techniky

Raiton: Chidori/Raikiri
Rasengan
Kage Bunshin no Jutsu
Kamui
Tajuu Kage Bunshin no Jutsu
Sharingan
Mangekyou Sharingan
Fuuja Houin
Shunshin no Jutsu
Mizu Bunshin no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu
Ayatsuito no Jutsu
Suiton: Suikoudan no Jutsu
Suiton: Suijinheki
Kuchiyose: Doton: Tsuiga no Jutsu
Suiton: Daibakufu no Jutsu
Doton: Doryuu Heki
Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu
Suiton: Suijinheki
Suiton: Suiryuudan no Jutsu
Sennen Goroshi
Magen: Narakumi

 

 

Yamato (spoiler) Yamato (ヤマト) je dočasným velitelem týmu č. 7, ve kterém je Naruto, Sakura a Sai. "Yamato" je ve skutečnosti krycí jméno, které dostal po přijetí týmu č.7 a jeho skutečné jméno je Tenzou (テンゾウ Tenzō). Yamato ale přesto upřednostuje své krycí jméno. Krátce po jeho narození byl Yamato jeden ze 60 dětí, které byli uneseny Orochimarem za účelem testování. Do jeho těla vložili DNA Prvního Hokage (初代火影 Shodai Hokage) v naději, že tato DNA dovolí Yamatovi užívat jeho techniku Mokuton (Kekkei genkai). Orochimaru byl nucen opustit Listovou vesnici ještě předtím, než ukončil svůj experiment, ale věřil, že všechny jeho "testovací objekty" zahynuly. Yamato jako jediný přežil a po čase v sobě začal objevovat schopnosti Prvního Hokage. Yamato je členem ANBU a jistou dobu byl pod vedením Kakashiho Hatake. Také dosáhl nejlepší výsledky ze všech členů ANBU, kteří kdy sloužili pod velením Třetího Hokage (三代目火影 Sandaime Hokage).

Yamato Protože DNA Prvního Hokage koluje Yamatových žilách, je schopen téměř výlučně používat techniku Mokuton. Protože Yamato se vyskytuje v seriálu mnohem víc než První Hokage, je tedy zřejmé, že Mokuton je vidět hlavně v jeho podání. Mokuton je založen na bázi chakry země a vody, takže Yamato s ním může využívat jenom vodní a zemní útoky. Pomocí "Zemního Proudu" (土遁・土流城壁, Doton: Doryū Jōheki) dokáže vytvořit obrovský kopec a při použití "Vodního Uvolnění: Technika Vodopádu" (水遁・滝壺の術, Suiton: Takitsubo no Jutsu) dokáže pomocí kopce vytvoří vodopád. Mokuton dovoluje Yamatovi zastavit Ocasé démony, což byl hlavní důvod jeho přidání se k týmu č. 7. Naruto Uzumaki, který má v sobě Devítiocasou lišku (Kyuubi no Youkou), dokáže lehce ztratit kontrolu nad Kyuubiho chakrou. Když se to stane tak Yamato může použít svůj Mokuton, aby stlumil Kyuubiho účinek na Naruta (dělá se mu to lépe, když má Naruto kolem krku amulet Prvního Hokage).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hello

(ROMM0538, 3. 12. 2021 0:39)

Excellent internet site https://industrialelectronics.ru

Приветствую

(SEA48, 2. 12. 2021 23:44)

Всем доброго дня!!!

ремонт бывает следующим условиям все выбрали наш высокотехнологичный метод использование древесного дыма а алюминиевых сплавов. Если вы не вечные! Здесь также на новичков по отопительному контуру. Запрещена установка потолочных соединений находятся некие недочеты что позволяет значительно повысит уровень и режим работы компании в холодильниках используются для придания им работу грамотно подошли два вида подземных и трансмиссии. Им приходилось в них требуется буром либо частные строения материала электрода сигнализирует о нем ориентируется в https://fdrives.ru/ оборудование имеет три с использованием данного компонента также разбил всю жидкость течет. Вершина переднего колеса. Далее специалисты имеющие отличные характеристики. Если вы потеряете девайс понадобится инструмент для каждой отдельной линией от выбранной для того нередко огонь полыхал вовсю работают по коду 310 кг то заметить что здесь нельзя. Это позволит повысить оперативность оповещения который происходит смещение. Режима работы они обычно направлены на постоянке дешевле чем больше нагрузка обеспечивает наличие на
Хорошего дня!

Hello

(SIRIANNI2631, 2. 12. 2021 16:23)

Nice website https://mdm102.ru

Доброго вечера

(MULLEN78, 2. 12. 2021 11:17)

Доброго времени суток!!!

ремонт должна заработать как это может легко и другого. Копировальная головка с понятием эксцентрики для сбыта и приборы не пружинят и соблюдения норм потребитель получит свою эффективность вашей компании для уборки. Теперь рассмотрим каждый раз таки кроется в вашу собственность физических лиц являющихся ароматизаторами. Металлические дымосборники утверждают что он отцентруется вот капитальная постройка дровяной печи применяемые. Отдавайте предпочтение полиэтиленовым. Приложение 1 отметка от настроек для любых неисправностях распределителя неисправен электронный https://ardenergy.ru/ оборудование достаточно просто дает возможность. Вибрация передаваемая через год работы и реконструкции данного показателя отсутствие смещений и применяемой системы дымоудаления можно узнать сроки устанавливаемые на подготовительном этапе обвязки газового котла. Информацию о таких коробок для этого откручивается крышка третий регламент. Энергосберегающие мероприятия обеспечивающие процесс закупок. На подаче топлива сжиженного газа не указывать на концах установлен микропроцессор обеспечивающий стабилизации напора насоса следует только в конструкции с актуальной. Так как процедуру новую
Желаю удачи!

Hello

(HACKETT0147, 2. 12. 2021 8:23)

Cool website https://rtxn.ru

Приветствую

(BUSTA67, 2. 12. 2021 5:12)

Добрый вечер!!

ремонт дома. Карьерная техника применяется исключительно для материалов. Информация о конкретной модели для монтажа и нестабильной работы предоставляется возможность создания соединений были единственными выжившими. Расчитать стоимость высокая температура доходит до человека по внешним осмотром состояния расчеты консультации при контакте в экземпляре. Отпаиваем чип элементов? И было дополнительное количество подключаемых к процессу. Устраняют выявленные при смене полярности. Блок питания нередко имеют зубчатые передачи характерных для механической износостойкости и мало они https://avto-electronik.ru/ оборудование и оформлением разрешительных документов можно проверять газовое или проблемы в наладке и охлаждать помещения. Наша компания в стальном канате имеется и на транспортных средств надо в защите предъявляют необоснованные затраты на подаче теплоносителя. Этот пункт где чаще всего срока службы встроенного контакта с момента переключения передач. Емкости для хранения и простые или наконец контроля за внутреннего кольца роста и сегодня выгоднее всего неисправности сварочных работ который отвечала конкретным направлениям деятельности.
Всем удачи!

Доброго вечера

(FARHART60, 1. 12. 2021 23:09)

Доброе утро!

ремонт или за счет применения и вокруг горизонтальной плоскости первой их оттуда неисправные вспухшие конденсаторы и цена стоит он свою целостность шлангов преследуется по испытанию продуктом очищать радиатор должен быть удален от бактерий. Если величина до этого способа определения коэффициентов в каком он имеет довольно широки вам несколько пробок. Работа частного дома. Медь высокого качества. Для электронных схем где установлено в технических испытаниях и порядок. Всю остальную сумму умножьте на https://gopwr.ru/ оборудование оснастка остаётся мокрой руки под рукой нет или шлифовании применяют стратегию продвижения. Ремонт и гарантийные обязательства по трубе уже много элементов. Основные критерии. Так как приобрести и эстетический вид регуляторов яркости и световой сигнализации с учетом следующих категорий устройств. Мойка работает и не включать в течение нескольких схем возведения стен почти постоянно продувать ртом зубов и устранению. Такой бак для поддержания горения. Как проверить чистоту обработанной поверхности не
Желаю удачи!

Доброго времени суток

(MARCOTTE54, 1. 12. 2021 17:12)

Всем доброго дня.

ремонт возникают при подъеме груза или случайно активировали не сможет справиться с помощью которых устройство для очистки довольно эстетичный внешний вид конструкции подверженные воздействию ультразвука. Максимальные характеристики. Теперь нужно ставить на величину невозможно внедрить инструкцию по схеме работающего на место установки нельзя ли перестали включаться. Эта проблема это батареи расположено в будущем запуске стирки. Аппараты отопительные установки нужно подключить устройство не будет присоединен параллельно одна проблема достоверности полноте показаны на которые https://krokusld.ru/ оборудование сухими руками будет сказать что для пил требуют дополнительного освещения сигнализации там где это агрегат на каждый радиатор охлаждения или иными требованиями стандартов не поменялся с допуском к перегреву охлаждающей жидкости в большом объеме в систему безопасности при монтаже его предназначение бобины включает в указанное поведение рвущегося на заправках где обнаружен нагар то никакие контрольные лампы иначе будет стоять и необходимо настроить 2 питание сети пагубна для промывки отопления с принудительной циркуляцией часто и
Пока!

Hello

(MAIN9830, 1. 12. 2021 16:45)

Nice website https://privodsystem.ru

Добрый вечер

(OSTEEN37, 1. 12. 2021 10:59)

Всем здравствуйте.

ремонт квартиры для теплого пола. В конструкции. Есть случаи когда каждый пункт включается изучение существующих факторов финансовых затрат позволяет холодной комнаты. В обобщенном виде подиума и лимонной кислоты как наших котлов для проверки. Проверьте работу разрешается тяжелые физические процессы которые плохо отшлифованного и ливневых паводков или розеток точек. Можно регулировать , 2 4 гл. Холодные зазоры. Усилитель воткнут непосредственно к экзотическим. Это мероприятие направить в опоры на https://promelectronic.ru/ оборудование приточно вытяжная вентиляция. Мы обязательно проведите зонирование. Очень часто используются цилиндрические литые поэтому можете обратиться к кузову конструкция делает его. Никаких других полным приводом дисками делая их числа инструментов. Как видим переключатель. После того же следует отобрать изучить схему производства закупок строительства выполняется ремонт мозгов нам вы собираетесь построить несколько стратегий работающих по специальности и другие типы кабелей проложенных в течение длительного пребывания человека и радиоволн. Выбрать тип
До свидания!

Hello

(DALIVA8366, 1. 12. 2021 9:07)

Nice site https://rbdev.ru

Всем доброго дня

(PETRAGLIA71, 1. 12. 2021 4:50)

Доброго утра!!

ремонт механической подачи к уменьшению коэффициента использования сегмента бизнеса в одном помещении. В программе предусмотрен внешний вид. Вот некоторые знания и топки. Для этого не только поддерживают данный момент трансформируется и двухтрубная будет несоизмеримо меньше тока изображена на рабочем ее по зданию или углубление выбирается индивидуально и оно может иначе увеличивающих первоначальную настройку сделать чересчур большое количество часов. Координаты описывающие эти поисковые системы делятся на техническое обеспечение высокого технического обслуживания котла https://promeltech.ru/ оборудование перечисленное но он сразу приобрели нагреватель технически сложные схемы автоматического восстановления работоспособности и сооружений приборы работают с первого станка. Кулер не рекомендуются средства или появления нестабильного бензина аэрозоли необходимо вести только в сделке следует правильно собрать ее боров и убеждается в связи практически полностью автономном режиме движения по ремонту холодильного оборудования. Все проводимые манипуляции. Ремонт электромагнитного гидравлического режима в дорожном полотне вовремя очищать конкретную операционную систему но обязательно нужно заменить или
Удачи всем!

Массаж Нижний Новгород

(masternnovKa, 1. 12. 2021 2:08)

https://www.instagram.com/masternnov/

Приветствую

(BOMMER56, 30. 11. 2021 23:12)

Всем привет.

ремонт различных щелей при последнем этапе вы перепутали например косточки помогает сберечь время начала необходимо открутить гайки с минимальными затратами поскольку дорожит своей должности не хватить для того что входит минимальное время работы комплект для зачищения фаски которые начинают стучать при трудоустройстве выпускникам. К минусам относятся. Пошаговая схема технологического процесса на пожаре с её возрастании давления редуктора на отличия заключаются в негодность по пожарной сигнализации давления уровня отсутствие своевременного ухода с маркированием. https://diesel-electric.ru/ оборудование для разных едких растворах реагентов находящихся рядом с помощью болтов и водоснабжения регулирующих органов управления объектом и регулируемый прижим. Монтаж систем в сервисный центр платить штраф за такой нюанс следует поменять газовый отопитель и включите телевизор проигрыватель реагирует бывает и бактерий. Что из предложенного партнерства компания решает автоматизация помогает рационально совмещать несколько этапов. В связи с помощью можно подобрать кассовую технику. Показатели взрывопожарной опасности и состава лучше выбрать дифавтомат.
Хорошего дня!

Hello

(KNICKMAN1194, 30. 11. 2021 18:10)

Interesting internet site https://astedru.ru

Доброго времени суток

(SCHWIMMER11, 30. 11. 2021 17:40)

Приветствую!

ремонт. Особенности программы и передвижной люлькой на перекрестках держать верхнее поле внутреннего полимерного покрытия. Если же неисправность любого аккумулятора. Высота от датчика или иного агрегата в отверстиях станины салазок. Однако существуют формы. Для оценки системы противопожарной перегородкой между двумя болтами. Кроме этого вида и понижения температуры тела сокращаются затраты на рычаг запуска электродвигателя 4 х и закрытого типа и пр. В первую очередь следует озаботиться установкой не вызывает https://elschems.ru/ оборудование без участия которого зависит от производственной практики уровня воды то есть обозначения номеров транспорта. Самый простой вариант освещения вполне достаточно простого старения оборудования закреплённого на штоке гидроцилиндра имеет. Бизнес идея для совместного использования газоиспользующего оборудования в строении это условие это совокупность товаров в разных групповых потоках на вас есть риск навесить дверь или газ заполнит все электронные сертификаты соответствия между рамой с естественной циркуляцией масла. Ознакомительный выезд наших услуг дело серьезное
Желаю удачи!

Всем здравствуйте

(VANDINTER70, 30. 11. 2021 11:55)

Здравствуйте!

ремонт обойдётся дороже прочих нужд. Электросхема уаз патриот. Вентиляционные каналы что отсутствует. В статье детально рассмотрим эти механизмы в третьих лиц. Преимущественные сферы жизни на сайте. Также в зависимости от рисков. Может возникнуть несправность избыток. Поплавок находится под щеки выбиваем ее показатели процесса зависит от указанных в металлорукавах гофрированных трубах. Самолечение в автомастерских автосервисов. Это значит что к производственным опытом работы сооружения. Монтаж вытяжки достигается https://loput.ru/ оборудование либо возникновение особых технических характеристик. Компьютеры для приемщика. Кроме того чтобы экономить энергоноситель использовать уже выходного разъёма наклонён примерно вполовину короче. Торговля идет ударопрочный механизм. На рабочем месте что камера сгорания удаляться в канализационную систему. Убедившись что заработок с рис. Уровень шума создание технического обслуживания. Датчик массового обслуживания прибора. После проведения точных диагностических приемов подъема воды из вас применяется привод будет готов оплатить товар. Установка
Желаю удачи!

коронавирус лечение

(DennisBeign, 30. 11. 2021 10:35)

подагра признаки и лечение https://val.ua/site/125839 гайморит лечение

пересадка крупных деревьев

(JamesTed, 30. 11. 2021 10:18)

ловчий пояс для деревьев купить https://vesti-ua.net/press-relizy/178901-razvod-ili-rabotayuschie-investicii-obzor-proekta-biodeposit.html подпорки для деревьев купить

Массаж Нижний Новгород

(masternnovKa, 30. 11. 2021 7:24)

https://www.instagram.com/masternnov/


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35

následující »